BCS-L-TIP68VCR12L8-AI2(0832)
Cena brutto
Cena netto
Dostępność
Chwilowo niedostępny (do 2026-06-24)
Gwarancja
3 lata
Dostawa
Darmowa
EAN
Chcesz być powiadomiony kiedy produkt będzie dostępny? Wprowadź swój adres e-mail:
Kupuj taniej z kontem hurtowym. Sprawdź
Szybka wysyłkaSzybka wysyłka
Serwis sprzętuSerwis sprzętu
Wsparcie techniczneWsparcie techniczne
Punkty lojalnościowe
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 69
Kamera tubowa 8 megapikselowa IP model BCS-L-TIP68VCR12L8-Ai2(0832) marki BCS Line.
Potężna optyka motozoom 8-32 mm
Hybrydowe doświetlenie Smart Dual Light do 120m
Inteligentna analityka SMD 4.0 i wyszukiwanie AcuPick
Zastosowanie w trudnych warunkach
Zastosowanie
  • Monitoring obwodowy: Nadzór długich linii ogrodzeń i stref przygranicznych.
  • Infrastruktura drogowa: Identyfikacja pojazdów na drogach dojazdowych i parkingach.
  • Obiekty logistyczne: Kontrola ruchu w wielkopowierzchniowych centrach dystrybucyjnych.
  • Bezpieczeństwo publiczne: Monitoring rozległych placów miejskich i parków.
Charakterystyka
  • Technologia AcuPick,
  • Technologia aktywnego odstraszania ADC,
  • Technologia NightColor,
  • Rodzaj przetwornika: 1/1.8" CMOS,
  • Ilość pikseli: 8Mpx,
  • Rozdzielczość: 3840(H)×2160(V),
  • Ogniskowa obiektywu: motozoom 8~32 mm/F1.2,
  • Pole widzenia: H: 112°~48° V: 58°~27° D: 137° ~55°,
  • Zoom optyczny: 4x,
  • Zasięg oświetlacza: IR LED do 120m + White Light do 80 metrów,
  • Funkcje: AWB, AGC, BLC, HLC, WDR(120dB), 3D DNR, RoI, Defog, EIS, SSA,
  • Alarm 1/1, audio 1/1, mikrofon, głośnik,
  • Klasa szczelności: IP67,
  • IK10: Tak,
  • Obsługa kart pamięci: MicroSD do 1TB,
  • Zasilanie: 12V DC / PoE(802.3at) / ePoE,
  • Redundancja zasilania: Dual Power Backup.
Dane techniczne
Nazwa UrządzeniaBCS-L-TIP68VCR12L8-Ai2(0832)
Linia produktowaBCS LINE
Typ kameryTuba
Rozdzielczość8 Mpx (4K)
Przetwornik1/1.8'' CMOS
System skanowaniaProgressive Scan
Piksele3840(H)×2160(V)
RAM2GB
ROM4GB
Obiektywmotozoom
Ogniskowa8~32 mm
AperturaF1.6
FocusAuto / manual
IrisAuto
Zoom optyczny
Zoom cyfrowy16×
Kąt widzeniaH: 41°~9° V: 22°~15° D: 47°~18°
DORIDetect 224~564m / Observe 89.6~225.6m / Recognize 44.8~112.8m / Identify 22.4~56.4m
Czułość kamery0.0008Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0004Lux(F1.6,B/W,30IRE) 0Lux(IR)
Stosunek S/N56dB
Balans bieli(AWB) Auto / manual
WDR120dB
Kompensacja tłaBLC / HLC / WDR(120dB) / SSA
MigawkaAuto / manual 1/3~1/100000s
Kontrola wzmocnienia(AGC) Auto / manual
Redukcja szumów3D DNR
LDCLens Distortion Correction
RoIRegion of Interest
Stabilizacja ObrazuElectronic (EIS)
DefogElectronic
Obrót obrazuMirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Ilość strumieni4
Strumień główny3840×2160(1~25/30fps)
Strumień drugi704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps)
Strumień trzeci1920×1080(1~25/30fps)
Strumień czwarty1280×720(1~25/30fps)
BitrateH.264: 3 kbps~16384kbps H.265: 3 kbps~16384kbps
Kompresja wideoH.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG / Ai Coding
Dzień/nocICR mechaniczny filtr podczerwieni
Rodzaj oświetlaczaIR LED + WhiteLight
Zasięg IR120m
Zasięg WhiteLight80m
NightColorTak
MikrofonTak
Wejście audio1
Wyjście audio1
Kompresja audioG.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / PCM
Wejście alarmowe2
Wyjście alarmowe1
PrzechowywanieFTP, SFTP, NAS
Gniazdo karty pamięcimicroSD 1TB
ObsługaWeb Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Detekcja ruchu4
Maski prywatności8
SiećRJ-45 10/100 Mbps
ZgodnośćONVIF(S/G/T/M)
Rodzaj zasilania12V DC / PoE(802.3at) / ePoE
Pobór mocymax 22.1W
Kolor obudowyBiały
Klasa szczelności IPIP67
IK10Tak
Warunki pracy-40°C~+60°C max 95% RH
Wymiary279.8×96.7×94.9mm