Porównaj (0)

BCS Universal ABCS Universal A to szeroka gama produktów CCTV, która z pewnością zaspokoi Państwa wymagania. W ofercie znaleźć można elementy niezbędne do stworzenia system u monitoringu w tym: kamery IP, PTZ, puszki montażowe.

Liczba produktów dostępnych: 18

  • Transmisja real-time,
  • Męski wtyk BNC z przewodem mini-coax 150mm,
  • Przesył sygnału video w formatach HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS,
  • Mocowanie zaciskowe przewodu UTP,
  • System blokowania zakłóceń,
  • Technologia rozróżniająca nadajnik od strony kamery oraz odbiornik od strony rejestratora.
Czas realizacji: 24h
  • Przełącznik PoE,
  • Ilość portów: 16x PoE 1000Mbps4x RJ45 Uplink, 4x SFP Gigabit,
  • Max. moc: 300W - moc całkowita,
  • Standard PoE:  IEEE802.3af, IEEE802.3at,
  • Wbudowany web-service,
  • Możliwość montażu w szafie RACK 1U,
  • Temperatura pracy: -10°C~55°C,
  • Zasilanie: 100~240V AC.
Czas realizacji: Do 48h
  • Przełącznik PoE,
  • Typ switcha: Niezarządzalny,
  • Ilość portów: 2x RJ45 PoE 1Gbps oraz 2x SFP 1Gbps,
  • Max. moc: 60W,
  • Tryby pracy: Standard,
  • Funkcja auto MDI/MDIX,
  • Montaż: Na szynę DIN,
  • Zasilanie: 12~48V DC.
Czas realizacji: Do 48h
  • Rodzaj przetwornika: 1/2.8” PS CMOS Starvis,
  • Ilość pikseli: 2Mpx,
  • Rozdzielczość: 1920(H)×1080(V),
  • Ogniskowa obiektywu: motozoom 4.8~120 mm,
  • Pole widzenia: H: 60.6°~3.2° V: 34.1°~1.8° D: 69.4°~3.7°,
  • Zoom optyczny: 25x,
  • Promiennik IR: do 150m,
  • Funkcje: WDR 120db, AWB, BLC, HLC, AGC, 2D/3D DNR, Defog,
  • Max prędkość pracy 300°/s,
  • Wejście/wyjście alarmowe: 2/1,
  • Wejście audio: 1,
  • Klasa szczelności: IP67,
  • Klasa wandaloodporności: IK10,
  • Dodatkowe interfejsy: RS485, 
  • Tryb dualny: Dzień/Noc,
  • Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe: TVS 6kV,
  • Funkcje automatyki: 300 presetów, 8 tras(po 32 presety), 5 ścieżek, 5 skanów,
  • Akcesoria w zestawie: Uchwyt ścienny, adapter APTZ1, zasilacz 24VDC.
Czas realizacji: Do 48h
  • Technologia: HDCVI, HDTVI, AHD, Analog,
  • Straty własne: ≤0.5dB,
  • Impendancja wejście: 75 Ω,
  • Impendancja wyjście: 75 Ω,
  • Rezystancja izolacji: ≥100M Ω,
  • Izolowanie napięcia: 800V DC,
  • Wymiary: 50×28×28mm,
  • Waga: 57g.
Czas realizacji: Do 48h
  • Przełącznik PoE,
  • Ilość portów: 24x PoE 1000Mbps4x RJ45 Uplink, 4x SFP Gigabit,
  • Max. moc: 350W - moc całkowita,
  • Standard PoE:  IEEE802.3af, IEEE802.3at,
  • Wbudowany web-service,
  • Możliwość montażu w szafie RACK 1U,
  • Temperatura pracy: -10°C ~ 55°C,
  • Zasilanie: 100~240V AC.
Czas realizacji: Do 48h
  • Przełącznik PoE,
  • Typ switcha: Niezarządzalny,
  • Ilość portów: 4x RJ45 PoE 1Gbps oraz 1x SFP 1Gbps,
  • Przepustowość: 20Gbps,
  • Max. moc: 120W(48VDC) / 90W(24VDC) / 60W(12VDC),
  • Tryby pracy: Standard,
  • Funkcja auto MDI/MDIX,
  • Montaż: Na szynę DIN,
  • Zasilanie: 12~48V DC.
Czas realizacji: Do 48h
  • Ilość kanałów: 4 kanałowy,
  • Przesył sygnału: kabel UTP,
  • Dedykowane nadajniki: BCS-UHD-TR1S-TR,
  • Ochrona antyprzepięciowa TVS: 2KV.
Czas realizacji: Do 48h
  • Zasięg: Do 45 metrów,
  • Kąt świecenia: 80°,
  • Długość fali optycznej: 850nm,
  • Klasa szczelności: IP66,
  • Obudowa: Aluminium,
  • Kolor: Biały,
  • Zasilanie: 12V DC/0.41A, 24V AC/0.32A.
Czas realizacji: Do 48h
  • Przełącznik PoE,
  • Typ switcha: Niezarządzalny,
  • Ilość portów: 4x RJ45 PoE 1Gbps oraz 1x RJ45 Uplink 1Gbps,
  • Przepustowość: 20Gbps,
  • Max. moc: 120W(48VDC) / 90W(24VDC) / 60W(12VDC),
  • Tryby pracy: Standard,
  • Funkcja auto MDI/MDIX,
  • Montaż: Na szynę DIN, na ścianę,
  • Zasilanie: 12~48V DC.
Czas realizacji: Do 48h
  • Zasięg: Do 55 metrów,
  • Kąt świecenia: 60°,
  • Długość fali optycznej: 850nm,
  • Klasa szczelności: IP66,
  • Obudowa: Aluminium,
  • Kolor: Czarny,
  • Zasilanie: 12V DC/0.41A, 24V AC/0.32A.
Czas realizacji: Do 48h
  • Przesył sygnału video w formatach AHD-CVI-TVI-ANALOG po skrętce
  • Mocowanie śrubowe przewodu UTP
  • Technologia rozróżniająca nadajnik od strony kamery oraz odbiornik od strony rejestratora
Czas realizacji: Do 48h
  • Zapasowy akumulator,
  • Napięcie: 7.4V,
  • Pojemność: 4600aAh.
Czas realizacji: Do 48h
  • Zasięg: Do 45 metrów,
  • Kąt świecenia: 80°,
  • Długość fali optycznej: 850nm,
  • Wbudowany włącznik zmierzchowy,
  • Klasa szczelności: IP66,
  • Obudowa: Aluminium,
  • Kolor: Grafitowy.

Kolor

Czas realizacji: Do 48h
  • Przełącznik PoE,
  • Ilość portów: 48x PoE 1000Mbps, 4x SFP Gigabit,
  • Max. moc: 600W - moc całkowita,
  • Standard PoE:  IEEE802.3af, IEEE802.3at,
  • Wbudowany web-service,
  • Możliwość montażu w szafie RACK 1U,
  • Port RJ45 konsoli do zarządzania,
  • Temperatura pracy: -20°C ~ 55°C,
  • Zasilanie: 100~240V AC.
Czas realizacji: Do 48h
  • Zapasowy akumulator,
  • Napięcie: 7.4V,
  • Pojemność: 5000aAh.
Czas realizacji: Do 48h
  • Zasięg: Do 55 metrów,
  • Kąt świecenia: 60°,
  • Długość fali optycznej: 850nm,
  • Wbudowany włącznik zmierzchowy,
  • Klasa szczelności: IP66,
  • Obudowa: Aluminium,
  • Kolor: Grafitowy.
Czas realizacji: Do 48h
  • Rodzaj przetwornika: 1/2.8” PS CMOS Starvis,
  • Ilość pikseli: 2Mpx,
  • Rozdzielczość: 1920(H)×1080(V),
  • Ogniskowa obiektywu: motozoom 4.8~120 mm,
  • Pole widzenia: H: 59.6°~2.8° V: 34.1°~1.6° D: 67.9°~3.3°,
  • Zoom optyczny: 32x,
  • Promiennik IR: do 150m,
  • Funkcje: WDR 120db, AWB, BLC, HLC, AGC, 2D/3D DNR, Defog,
  • Max prędkość pracy 300°/s,
  • Wejście/wyjście alarmowe: 2/1,
  • Wejście audio: 1,
  • Klasa szczelności: IP67,
  • Klasa wandaloodporności: IK10,
  • Dodatkowe interfejsy: RS485, 
  • Tryb dualny: Dzień/Noc,
  • Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe: TVS 6kV,
  • Funkcje automatyki: 300 presetów, 8 tras(po 32 presety), 5 ścieżek, 5 skanów,
  • Akcesoria w zestawie: Uchwyt ścienny, adapter APTZ1, zasilacz 24VDC.
Dostępność: Wkrótce w ofercie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2024r. - autoryzowany dystrybutor BCS