BCS-TA28FSR4-G(2)
Stara cena
Promocyjna cena
Cena netto
Promocja do: 2026-05-31
Czas realizacji
Do 48h
Gwarancja
3 lata
Dostawa
Kolor
Kupuj taniej z kontem hurtowym. Sprawdź
Szybka wysyłkaSzybka wysyłka
Serwis sprzętuSerwis sprzętu
Wsparcie techniczneWsparcie techniczne
Kamera tubowa 8 megapikselowa model BCS-TA28FSR4-G(2) marki BCS Universal.
Urządzenie pracuje w technologii 4w1: HDCVI/AHD/TVI/ANALOG.
Technologia SkyLight pozwala uzyskać obraz dobrej jakości przy słabym oświetleniu.
Kamera posiada przetwornik 1/2.8” 8Mpx Sony IMX415 CMOS + FH8556H.
Posiada stały obiektyw 2.8mm F1.2.
Posiada klasę szczelności IP66.
Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR.
Kolor: Grafitowy.
Charakterystyka
  • Technologia SkyLight,
  • Rodzaj przetwornika: 1/2.8”,
  • Technologia: 4w1 (HDCVI/AHD/TVI/ANALOG),
  • Ilość pikseli: 8Mpx,
  • Rozdzielczość: 3840×2160,
  • Ogniskowa obiektywu: 2.8mm F1.2,
  • Zasięg promiennika podczerwieni: do 40 metrów,
  • Funkcje: AWB, AGC, BLC, DWDR, 3D DNR, AES,
  • Klasa szczelności: IP66,
  • Kolor: Grafitowy,
  • Zasilanie: DC12V.
Dane techniczne
Kamera
Nazwa UrządzeniaBCS-TA28FSR4-G(2)
Typ kameryTuba
Standard transmisjiHD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS
Rozdzielczość8 Mpx
Przetwornik1/2.8'' Sony IMX415 CMOS
System skanowaniaProgressive Scan
ChipsetFH8556H
Piksele3840(H)×2560(V)
Obiektywstały
Ogniskowa2.8 mm
AperturaF1.2
FocusStały
IrisStały
Czułość kamery0.01Lux(F1.2,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Balans bieli(AWB)Auto / manual
WDRDWDR
Kompensacja tłaBLC / DWDR
MigawkaAuto / manual 1/30s~1/10000s
Kontrola wzmocnienia(AGC)Auto / manual
Redukcja szumów2D/3D DNR
RozdzielczościCVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; TVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; AHD: 8M@15fps; CVBS: PAL,NTSC
Dzień/nocICR mechaniczny filtr podczerwieni
Rodzaj oświetlaczaIR LED
Oświetlacz40m
MikrofonTak
Wyjście audio1
ObsługaObsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR
Rodzaj zasilania12V DC
Pobór mocymax 8W
Kolor obudowyGrafit
Klasa szczelności IPIP66
Warunki pracy- 20°~+60° max 95% RH
WymiaryØ187×68mm