BCS-DMQ1200IR3 kamera kopułowa HDCVI/HDTVI/ANALOG/AHD 2Mpx@1080p
- BCS-DMQ1200IR3
- (3 opinie)
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 0
Zewnętrzna kamera kopułkowa wysokiej rozdzielczości 1080p ze stałym obiektywem 3,6mm i zintegrowanym promiennikiem podczerwieni o wydłużonym czasie swiecenia do 50 000h, zasięgu do 30m i mechaniczny filtr podczerwieni pozwalają kamerze prezentować dobrej jakości obraz, przy całkowitym braku światła widzialnego. Różne funkcje, m.in. AGC, AES i inne pozwalają na prezentowanie obrazu lepszej jakości. Kamera zasilana jest napięciem 12 VDC. Następca modelu BCS-DMHC1200IR3.
Charakterystyka kamery
- Przetwornik 1/2.8" CMOS SONY IMX322
- Wysoka rozdzielczość do 1920x1080 (1080p),
- Mechaniczny filtr podczerwieni,
- Funkcje AGC, AES, BLC, DWDR
- Obiektyw stałoogniskowy 3,6mm
- Promiennik podczerwieni o zasięgu do 30m
- Diody o wydłużonym czasie świecenia do 50 000 godzin,
- Szyba dzielona z kołnierzem oddzielającym promiennik od obiektywu,
- Łatwa instalacja i ustawienie obudowy,
- Cztery tryby pracy: HDCVI, HDTVI, AHD, ANALOG,
- Obudowa zewnętrzna IP66,
- Zasilanie 12VDC.
Dane techniczne
| Ogólne | |
| System | HDCVI, AHD, HDTVI, ANALOG |
| Efektywna ilość pikseli | 1920x1080 (1080p) |
| Wyjście wideo | BNC |
| Czułość | 0 Lux/F2.0 (wł. IR) |
| Stosunek S/N | > 50dB (AGC wył.) |
| Balans bieli (ATW) | Tak, (18000°K ~ 105000°K); automatyczny, ręczny |
| Funkcje podstawowe | |
| Obiektyw | 3.6mm F1.4 |
| Kompensacja tła | BLC, DWDR |
| Menu | OSD z pziomu joysticka |
| Migawka | Auto, zabezpieczenie przed migotaniem |
| Kontrola Wzmocnienia (AGC) | Automatyczna |
| Redukcja szumów (NR) | Automatyczna |
| Funkcja dzień/noc | Mechaniczny filtr IR (ICR) |
| Promiennik podczerwieni | Zasięg 20m – 2 Diody LED IR3 |
| Pozostałe | |
| Zasilanie | 12VDC |
| Pobór mocy | 6W (z wł. IR) |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +50°C |
| Waga | 0.5KG |
| Wymiary | 94x80mm |