BCS-SU50-48
Cena brutto
Cena netto
Czas realizacji
Do 48h
Gwarancja
3 lata
Dostawa
EAN
Kupuj taniej z kontem hurtowym. Sprawdź
Szybka wysyłkaSzybka wysyłka
Serwis sprzętuSerwis sprzętu
Wsparcie techniczneWsparcie techniczne
Punkty lojalnościowe
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 1
Wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie model BCS-SU50/48 marki BCS.
Przetwornica umożliwia pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC.
Główne zastosowanie urządzenia to wytwarzanie napięcia zasilającego PoE 48 VDC z napięcia 12 VDC lub 24 VDC pochodzącego z zasilacza buforowego.
Posiada konstrukcję OF (Open Frame), która daje możliwość zabudowy modułu w dowolnej obudowie. Wygodnym sposobem montażu są dedykowane obudowy BCS, a także blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm.
Charakterystyka
  • Wysoka sprawność: 93% (niskie nagrzewanie wnętrza obudowy),
  • Typ przetwornicy: Podnosząca napięcie,
  • Napięcie wyjściowe: DC48V,
  • Sygnalizacja pracy: Jedna dioda LED,
  • Montaż: Otwory montażowe w rastrze 10.8mm.
Dane techniczne
Napięcie zasilaniaDC10 ~ 30V
Napięcie wyjścioweDC48V
Moc wyjściowa maksymalna50W (Uwe=12VDC)
Typowa sprawność93% (Uwe=12VDC, Uwy=48VDC)
Pobór prądu przez układ przetwornicy27mA (Uwe=12VDC)
Temperatura pracyod -20°C do 40°C
Obudowabrak, konstrukcja otwarta
Wymiary płytki elektr. (szer. x dł. x wys.)40mm x 61mm x 16mm